Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, който днес на среща с младежите от партията в Кюстендил, коментира, както темата за мантинелите, така и предложения от правителството бюджет.
Борисов заяви, че техните правителства са се справяли със задачата сами и добави, че готви алтернативен кабинет с нови лица.
Бойко Борисов, лидер на ГЕРБ: "Дори да сложиш бетон, 50-тонен тир или ще прескочи пак или ако не прескочи, ще се върне обратно и ще смаже другите коли. Абсолютно е прав, манталитета е едното, което е много важно, защото Мездра е манталитет. Това иска да каже и аз го подкрепям абсолютно. Аз не бих ги нападнал и той правилно го казва Радев за съжаление, защото винаги става така, за съжаление винаги стават такива катастрофи. Стотици километри направихме с двойни мантинели, но срещу човешката глупост и 50-тонен тир - трудно се работи."
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Фейк - либераст
20:29 28.06.2026
2 ББ от Банкя
20:32 28.06.2026
3 Деций
20:33 28.06.2026
4 Не се хаби
20:33 28.06.2026
5 Оня под Коня
20:34 28.06.2026
6 Ужас
20:36 28.06.2026
7 Само че
Коментиран от #35, #41
20:39 28.06.2026
8 Бою-бою
Коментиран от #51
20:41 28.06.2026
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Бай Хой
20:43 28.06.2026
11 историк
Коментиран от #16
20:43 28.06.2026
12 Дориана
Коментиран от #19
20:46 28.06.2026
13 Готви се края
Няма ново правителство
Губи със всяко появяване
Факт
20:46 28.06.2026
14 бетонната мантинела
20:46 28.06.2026
15 Дориана
Коментиран от #28
20:47 28.06.2026
16 Оня под Коня
До коментар #11 от "историк":
Няма основание... След 89 властимащите са отговорни... Не е луд този, който яде баницата, а онзи който му я дава..Коментиран от #24
20:49 28.06.2026
17 само за мантинелите
20:50 28.06.2026
18 Айляк
НапраО се притесних. Нещо е намислил Буцито.
Буце, амчи те у Европата сичкото е балък и турват бетон, уе.
И не викат, че било манталитет.
Ще ви таковам на ламаринките, ей.
20:51 28.06.2026
19 Пеевски
До коментар #12 от "Дориана":
не беше ли дясна ръка на Доган до превратната 2024г. (сега съюзник на Р.Радев срещу ДПС-НН)?20:52 28.06.2026
20 Гост
20:53 28.06.2026
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Анонимен
21:01 28.06.2026
23 Това,
21:02 28.06.2026
24 негласуващ
До коментар #16 от "Оня под Коня":
аз не гласувам,нека мафията да се самоизбира и легитимира сама,това е по-скоро психологическа война, в която ходещите да гласуват дават баницата!21:02 28.06.2026
25 Анонимен
21:03 28.06.2026
26 име
21:03 28.06.2026
27 става въпрос за манталитет
преизбирани от стадата си
а младоците гробари си точат зъби за кьор софра
ама на кравата вимето и секна
21:04 28.06.2026
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Наглост Тиквенска
21:10 28.06.2026
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Човекът,
21:11 28.06.2026
34 Емигрант
21:14 28.06.2026
35 Анонимен
До коментар #7 от "Само че":
Ако не е Бойко с кого ще си изтривате ръцете Пълно е в тази държава с лежачи некадърници лъжци Техният спорт е прибирането и лежането на софрата цял живот Ако не е Борисов незнам тези лежачите с какво ще лъжат малоумниците А тук имало много Аз съм в потресКоментиран от #38
21:14 28.06.2026
36 Ти пак се появи бе
Пък до кря на деня, можеш и боцнеш някоя повехнала съпартийка!
Борисов, знаеш ли, че преди човек да си отиде от този свят, става много активен, че забравих медицинския термин.
21:17 28.06.2026
37 Анонимен
21:18 28.06.2026
38 Те тия лежачи
До коментар #35 от "Анонимен":
Са на Борисов и Пеевси от електората и родата!Коментиран от #42
21:19 28.06.2026
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 И Киев е Руски
21:20 28.06.2026
41 Ку-ку
До коментар #7 от "Само че":
Ок, дори и празен този влекач заедно с ремаркето е около 20т.....сега сметнете скоростта с която се е движел по магистралата (90-100) и като прибавим, че няма спирачен път и с тази скорост тези 20т. стават сигурно 3-4 пъти повече....дори и бетонни панели по 3 метра височина да има, то при тази тежест ще мине като през "гипсокартон"...."шофьорът" или е ровил в телефона и се е заблеял или поради друга причина се е разсеял, ако имаше спукана гума, то трябваше да има видими следи от джантата по асфалта и вероятно камиона щеше да се преобърне, а дори няма следа от спирачен път....за съжаление всичко е ясно и жалко за загубените животи на дечицата....21:22 28.06.2026
42 Анонимен
До коментар #38 от "Те тия лежачи":
Има едни 10 години лежаха в президентството и сега удобно се настаниха в парламента колко сладко е от хранилка на хранилка цял живот21:24 28.06.2026
43 ЧОВЕК
21:28 28.06.2026
44 оня с коня
Коментиран от #45
21:28 28.06.2026
45 ФАКТ
До коментар #44 от "оня с коня":
ТИ ПРОТЕСТ СРЕЩУ ПРАВИТЕЛСТВОТО ЛИ НАРИЧАШ ПРОТЕСТИРАЩИТЕ ОТ БАБА АЛИНО? ТОЛКОВА ЛИ НИСКО ПАДАШ? ТИ МИНА ЛИ СНОЩИ ОТ ТАМ ДА СЛУШАШ, ПОНЕ МИНАВАЙКИ КАК КРЕЩЯХА СЛАВА УКРАИНЕ? С ТОВА ЛИ СЕ ГОРДЕЕШ? В КОЯ СТРАНА ОТ ЕВРОПА БИХА ДОПУСНАЛИ ТОВА? ТОЛКОВА ЛИ СТЕ ИЗТРЕЩЕЛИ?21:36 28.06.2026
46 Бою
Сачева го обясняваше оправдателно доскоро зад гърба му, но вече и за торби с пари не смее.....
21:36 28.06.2026
47 Критикар
21:37 28.06.2026
48 Бацков
21:38 28.06.2026
49 Мда
21:40 28.06.2026
50 Хмм
21:41 28.06.2026
51 Зайо Байо
До коментар #8 от "Бою-бою":
Чуждите не знам ,но тези нашите знаете ли колко милиарда изпраха и колко имоти и хотели накупиха ? Питайте в Девин ако Ви е интересно и около язовир Въча.21:42 28.06.2026
52 последната легенда
21:44 28.06.2026